Nowa kopiarka w naszym Demo Labie

Przyjdź i zobacz na co stać nasz sprzęt

Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie sprowadziliśmy do naszego SENEGA Demo Labu nową kopiarkę SHARP.

Model BP-70C45, bo o nim mowa, to wielofunkcyjne i wysokiej wydajności kopiarka drukująca w formacie A4 i A3, która pracuje w trybie kolorowym oraz zapewnia bezproblemową komunikację bezpieczeństwo wydruków.

Maszyna wyposażona jest w złącze Microsoft® Teams zapewniające dostęp do bezpiecznego drukowania bezpośrednio z kanałów aplikacji Microsoft® Teams. Z naszym urządzeniem możliwe jest także drukowanie zdalne oraz bezdotykowe, dzięki czemu idealnie nadaje się w przypadku pracy w modelu hybrydowym, gdy chcesz odebrać zlecone do druku dokumenty wtedy, kiedy odwiedzisz biuro. Możesz także połączyć się z urządzeniem z dowolnego miejsca dzięki łączności Wi-Fi, AirPrint, a także przez Bluetooth, NFC czy kod QR. 

Czujnik ruchu wykrywa obecność pracownika, dzięki czemu skraca się czas potrzebny do wybudzenia maszyny z trybu uśpienia. Obsługa jest bajecznie prosta i intuicyjna dzięki kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu LCD o przekątnej ekranu 10,1 cala, który można odchylać.

Bezpieczne drukowanie to pestka z BP-70C45 dzięki szeregowi rozwiązań, zaczynając od zabezpieczeń systemu BIOS, poprzez standardowy moduł TPM (Trusted Platform Module), aż po opcjonalne oprogramowanie Bitdefender, którego jesteśmy oficjalnym partnerem.

Kluczowe funkcje:

  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów
  • Prędkość w stronach na minutę: 45 w trybie mono i 45 w kolorze
  • Pojemność podajników papieru: 650 arkuszy standardowo; 6300 arkuszy maksymalnie
  • Bezproblemowa integracja i połączenie z aplikacjami procesów biznesowych w chmurze
  • Platforma sprzętowo-programowa wspierająca hybrydowe środowisko pracy
  • Wbudowane złącze Microsoft® Teams usprawnia współpracę, zapewniając bezpośredni i bezpieczny dostęp do drukowania lub skanowania z kanałów Microsoft® Teams
  • Wiodące na rynku funkcje ochrony systemu i danych, w tym zabezpieczenia oparte na systemie BIOS, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem (opcjonalna) i standardowy moduł TPM (Trusted Platform Module) zapewniają bezpieczeństwo poufnych danych
  • Interakcja z urządzeniem wielofunkcyjnym bezpośrednio z urządzenia mobilnego poprzez Wi-Fi, AirPrint, Bluetooth, NFC i kod QR

Chcesz zobaczyć maszynę w akcji? Odwiedź siedzibę naszej firmy i przekonaj się jak działa SHARP BP-70C45!

Opowiemy Ci o wszystkich możliwościach i podpowiemy jak sprawić, aby korzystać z tego typu maszyny w Twoim biurze już od 377,90 zł netto /mc!